دربارۀ احمد جعفری

احمد جعفریسلام من جعفری‌ام، احمد ? دهه هفتادی‌ام و اصفهانی. از وقتی تونستم خوب رو از بد تشخیص بدم به تکنولوژی علاقه داشتم! نمی‌دونم چرا شاید بقیه هم مثل من بودن اما فقط می‌دونستم که به این فضا علاقه دارم ولی هیچ نگاه یا هیچ هدف دقیقی از آینده نداشتم.

مثل بقیه درس خوندم مثل بقیه انتخاب رشته کردم و مثل بقیه به توصیه مشاور مدرسه رفتم رشته ریاضی. زمان انتخاب رشته بین دو رشته مهندسی صنایع و کامپیوتر مونده بودم! از مشاورها چیزی در نیومد آخرش به خودم گفتم اگه برم رشته صنایع، رشته مهندسی کامپیوتر رو از دست نمی‌دم و می‌تونم با آموزش‌های سطح اینترنت یاد بگیرم اما برعکسش خیلی سخت‌تر بود برای همین رفتم رشته صنایع و پشیمون نیستم.

 


با استفاده از چیزایی که می‌دونستم و با وجود یکسری سردرگمی‌هایی که برای بچه‌های مهندسی صنایع وجود داشت، یه سایت در حوزه بازارکار مهندسی صنایع لانچ کردم و اسمش رو گذاشتم صنایع‌سافت. سایت مثل بچه آدم می‌مونه اولین بچه منم آدرسش اینه : sanayesoft.com

 

بعد از حدود یکسال تولید محتوا خالص در اولین دوره جشنواره برگزیدگان انجمن مهندسی صنایع ایران در مراسم اختتامیه کنفرانس شانزدهم برگزیده شدم که اولین نتیجه قابل توجه از سایتم بود.

من هر روز در حال یادگیری هستم و بهتره بگم من مریض یادگیری شدم و نمی‌تونم یک روز رو بدون یادگیری تموم کنم. برای همین الان روی دانش دیجیتال مارکتینگ تسلط دارم و تونستم تمام دانشی که طی چندسال تجربه و فهم موضوعات مختلف به دست بیارم رو مثل پازل کنار هم بچینم و ازشون برای کمک به کسب‌وکارها استفاده کنم.

الان که 8 آبان 1399 هست در حال راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید هستم و برای همین، داخل این چندسال مثل گنجشک نبودم و در برهه‌های زمانی مختلف روی یک شاخه ننشستم چون بر این باورم که آدم روی یک هدف 3 سال زمان بذاره بهتر از اینه که روی 3 تا هدف و هر کدوم 1 سال زمان بذاره در نهایت زمانی که گذاشتی 3 ساله اما شاید کمیت رو فدای کیفیت کرده باشی.

سرتون رو درد نمیارم؛ من احمد جعفری هستم و به کسب‌وکارهایی که دراینترنت فروش و یا تصمیم به فروش دارند کمک می‌کنم تا از طریق دانش دیجیتال‌مارکتینگ فروش خودشون رو بهینه و شروع کنند. به یکپارچگی فرایندهای بازاریابی در فضای آنلاین علاقه دارم و دوست دارم تا اونجایی که ممکنه همۀ کارها 1 2 3 4 انجام بشه به‌همین دلیل علاقۀ زیادی به مارکتینگ اتومیشن و به‌طور کلی ایجاد یک سیستم بازاریابی دارم.

دانلود رزومۀ من


ارتباط با من


راه‌های ارتباطی دیگر

  1. تلگرام : t.me/theahmadjafari
  2. اینستاگرام : https://instagram.com/theahmadjafari
  3. لینکداین : https://linkedin.com/in/theahmadjafari

پلتفرم‌های دیگر:

  1. توئیتر : https://twitter.com/theahmadjafari
  2. ویرگول : https://virgool.io/@theahmadjafari
  3. فیسبوک : https://www.facebook.com/theahmadjafari/

گواهینامه‌هایی که خودم را با آن سنجیده‌ام

دکمه بازگشت به بالا